Dlouhodobá soutěž mládeže 2017
Krajská soutěž starších žáků 2017
Účastní se hráči ročník narození 2002 a mladší.
Všichni hráči musí být na elektronické soupisce oddílu, který je členem ČNS.
Soutěž se hraje turnajovým způsobem a bude obsahovat 3 turnaje trojic, 3 turnaje dvojic a 1 v singlu. Každý turnaj musí být odehrán v jiný den.
Rozhodčí zajistí pořadatel.
Pořadatel musí zajistit zdokumentování akce včetně kompletní fotodokumentace zaslat Vítu Havelkovi.
Účastníci neplatí startovné a hrají na své náklady
neděle |
30. 4. 2017 |
Modřice |
dvojice |
9:00 |
neděle |
7. 5. 2017 |
Holubice |
jednotlivci |
8:30 |
neděle |
14. 5. 2017 |
Modřice |
trojice |
9:30 |
neděle |
28. 5. 2017 |
Žďár |
dvojice |
9:00 |
neděle |
11. 6. 2017 |
Žďár |
trojice |
9:30 |
neděle |
25. 6. 2017 |
Modřice |
trojice |
9:30 |
neděle |
10. 9. 2017 |
Holubice |
dvojice |
9:00 |
Náhradní termín: Neděle 17. 9. 2017 – místo podle dohody
Hraje se podle platných Pravidel nohejbalu a Soutěžního řádu
Povinnostmi účastníků jsou:
a) Do stanoveného termínu zaslat řídícímu orgánu soutěže přihlášku do soutěže ve dvou stejnopisech. Přihláška musí obsahovat jméno, příjmení, adresu a telefon zodpovědného zástupce oddílu a musí být jím podepsána.
b) Dostavit se v určenou dobu před soutěží k prezentaci s elektronickou soupiskou a uvést při prezentaci jmenné složení jednotlivce, dvojice, trojice či družstva. Neprezentuje-li se stanovený počet hráčů, nemůže dvojice, trojice resp. družstvo v soutěži startovat. Smíšené sestavy nebo sestavy bez registrace se mohou turnajů zúčastnit ale pouze mimo soutěž.
c) Nastoupit k zápasu do 5 min po ohlášení jeho začátku pořadatelem (rozhlasem, v časovém pořadí a pod.). Nenastoupí-li, skrečuje se zápas ve prospěch soupeře.
Řídící výbor mládežnických soutěží
Vít Havelka, předseda Jm KNS – tel.: 733 163 365, email: havelka.vit@gmail.com
Turnaje:
První turnaj - dvojice Modřice:
Celkové pořadí:
1. MNK Modřice B – Jurka, Kolouch
2. MNK Modřice A – Svoboda, Čuoera
3. Žďár A – Šimek, Fňukal
4. MNK Modřice D – Buchta, Iláš
5. – 8. Modřice D, Modřice E, Holubice, Žďár C.
9. Žďár B
Průběžné pořadí po prvním turnaji:
1. Jurka, Kolouch 6bodů
3. Svoboda, Čupera 4body
5. Šimek, Fňukal 3body
7. Buchta, Iláš 2body
9. Bednář, Sluka, Jahoda, Nesnídal, Dlabka, Koukal, Němec, Bobek 1bod
2. turnaj - singly Holubice:
Konečné pořadí turnaje:
1. Žďár B (Fňukal) 6b.
2. MNK Modřice D (Čupera) 4b.
3. MNK Modřice C (Jurka) 3b.
4. MNK Modřice B (Svoboda) 2b.
5. – 8. Kolouch, Šimek, Dlabka, Kordiovský 1b.
9. MNK Modřice E (Vojáček)
Průběžné pořadí po dvou turnajích:
1. Jurka (Modřice) 9b.
Fňukal (Žďár) 9b.
3. Čupera (Modřice) 8b.
4. Kolouch (Modřice) 7b.
5. Svoboda (Modřice) 6b.
6. Šimek (Žďár) 4b.
7. Buchta (Modřice), Iláš (Modřice), Dlabka F. (Holubice) 2b.
10. Bednář, Sluka, Jahoda, Nesnídal, Koukal, A. Kordiovský, Němec, Bobek 1b.
3. turnaj - trojice Modřice:
Celkové pořadí turnaje:
1. UNITOP SKP Žďár nad Sázavou - 6b.
2. MNK SILNICE GROUP Modřice A – 4b.
3. MNK SILNICE GROUP Modřice B – 3b.
4. MNK SILNICE GROUP Modřice C – 2b.
5. NK R.U.M. Holubice – 1b.
Průběžné pořadí JMK po 3. Turnaji:
1. Fňukal 15b.
2. Čupera, Jurka 12b.
4. Svoboda, Šimek 10b.
6. Kolouch 9b.
7. Bukáček O. 6b.
8. Nesnídal, Buchta, Iláš, Jahoda, 5b.
12. Bednář, Sluka, Dlabka 3b.
15. Kordiovský A. 2b.
16. Němec, Bobek, Kordiovský D., Koukal 1b.
20. Bukáček A. 0b.
***
4. Turnaj dvojic na kurtech SKP Žďár nad Sázavou 28. 5. 2017
čtvrtfinále:
Modřice A – Žďár C 2:0
Žďár A – Modřice E 2:0
Modřice B – Modřice C 2:0
Žďár B – Modřice D 1:2
Semifinále:
Modřice A – Žďár A 2:1
Modřice B – Modřice D 2:0
O 3. místo:
Modřice D – Žďár A 0:2
Finále:
Modřice A – Modřice B 0:2 (5:10, 2:10)
Celkové pořadí:
1. MNK Modřice B – Jurka, Kolouch 6b.
2. MNK Modřice A – Svoboda, Čupera 4b.
3. Žďár A – Šimek, Fňukal 3b.
4. MNK Modřice D – Sluka, Bednář 2b.
5. – 8. Modřice C, Modřice E, Žďár C, Žďár B. 1b.
9. – 11. Žďár D, Žďár E, Holubice
Průběžné pořadí po čtvrtém turnaji:
1. Jurka, Fňukal 18 bodů
3. Čupera 16 bodů
4. Kolouch 15 bodů
5. Svoboda 14 bodů
6. Šimek 13 bodů
7. Nesnídal, Iláš, Buchta, Jahoda, O. Bukáček 6 bodů
12. Bednář, Sluka 5 bodů
14. F. Dlabka 3 body
15. Němec, A. Kordiovský 2 body
17. Bobek, Sobotka, Cempírek, Krmášek, D. Kordiovský, Koukal 1 bod
23. A. Bukáček 0 bodů
***
5. turnaj - trojice Žďár nad Sázavou
Pořadí zápasů:
1. Modřice A – Žďár C 2:0 (10:2, 10:4)
2. Žďár A – Modřice C 0:2 (8:10, 9:10)
3. Žďár B – Žďár C 2:0 (10:6, 10:3)
4. Modřice B – Modřice C 0:2 (5:10, 8:10)
5. Modřice A – Žďár B 2:0 (10:3, 10:5)
6. Žďár A – Modřice B 0:2 (8:10, 1:10)
Vložené čtvrtfinále:
Žďár B – Žďár A 2:0 (10:7, 10:3)
Žďár C – Modřice B 1:2 (5:10, 10:3, 6:10)
Semifinále:
Modřice A – Žďár B 2:0 (10:4, 10:1)
Modřice B – Modřice C 0:2 (6:10, 7:10)
O 3. místo:
Žďár B – Modřice B 1:2 (8:10, 10:6, 9:10)
Finále:
Modřice A – Modřice C 2:1 (10:4, 9:10, 10:9)
Pořadí turnaje:
1. Modřice A (Michael Svoboda, Lukáš Čupera, Ondřej Jurka) 6b.
2. Modřice C (Tomáš Jahoda, Štěpán Nesnídal, Patrik Kolouch) 4b.
3. Modřice B (Tadeáš Bednář, Michal Buchta, Patrik Iláš) 3b.
4. Žďár B (Filip Němec, Adam Bukáček, Matěj Sobotka) 2b.
5. až 6. Žďár C (David Krmášek, Jaroslav Cempírek, Marek Zapletal, František Sládek) 1b.
5. až 6. Žďár A (Štěpán Šimek, Ondřej Bukáček, Tomáš Stejskal) 1b.
Celkové pořadí po 5. turnajích:
1. Jurka 24b.
2. Čupera 22b.
3. Svoboda 20b.
4. Kolouch 19b.
5. Fňukal 18b.
6. Šimek 14b.
7. Nesnídal, Jahoda 10b.
9. Iláš, Buchta 9b.
11. Bednář 8b.
12. O. Bukáček 7b.
13. Sluka 5b.
14. Němec 4b.
15. Sobotka, Dlabka 3b.
17. A. Bukáček, Cempírek, Krmášek, A. Kordiovský 2b.
21. Bobek, Zapletal, Sládek, Stejskal, D. Kordiovský, Koukal 1b.
***
6. turnaj Přeboru JMK starších žáků 2017 – Modřice 25. Června 2017
|
Modřice A |
Žďár |
Holubice |
Modřice B |
|
Modřice A |
|
2:0 |
2:0 |
2:0 |
6b. |
Žďár |
0:2 |
|
2:0 |
0:2 |
2b. |
Holubice |
0:2 |
0:2 |
|
0:2 |
0b. |
Modřice B |
0:2 |
2:0 |
2:0 |
|
4b. |
Pořadí zápasů:
1. Modřice A – Modřice B 2:0 (10:2, 10:1)
2. Žďár – Holubice 2:0 (10:5, 10:3)
3. Modřice A – Holubice 2:0 (10:2, 10:6)
4. Modřice B – Žďár 2:0 (10:5, 10:4)
5. Modřice B – Holubice 2:0 (10:3, 10:4)
6. Modřice A – Žďár 2:0 (10:8, 10:3)
Konečné pořadí turnaje:
1. MNK Modřice A 6b. (Svoboda, Jahoda, Iláš, Nesnídal)
2. MNK Modřice B 4b. (Buchta, Sluka Bednář)
3. SKP Žďár nad Sázavou 3b. (Němec, O. Bukáček, A. Bukáček)
4. NK R.U.M. Holubice 2b. (Dlabka, A. Kordiovský, D. Kordiovský)
Celkové průběžné pořadí po 6. turnajích:
1. Svoboda 26 bodů
2. Jurka 24 bodů
3. Čupera 22 bodů
4. Kolouch 19 bodů
5. Fňukal 18 bodů
6. Jahoda, Nesnídal 16 bodů
8. Iláš 15 bodů
9. Šimek 14 bodů
10. Buchta 13 bodů
11. Bednář 12 bodů
12. O. Bukáček 10 bodů
13. Sluka 9 bodů
14. Němec 7 bodů
15. A. Bukáček, Dlabka 5 bodů
17. A. Kordiovský 4 body
18. Sobotka, D. Kordiovský 3 body
20. Cempírek, Krmášek 2 body
22. Bobek, Zapletal, Sládek, Stejskal, Koukal 1 bod